Site Kuralları

Mutfakdunyasindan.net sitesinde bulunan yazıların tümü bilgilendirme amaçlıdır. Alternatif tıp önerileri hiç bir zaman doktor tavsiyesinin yerini alamaz. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen bir sağlık kuruluşuna ve uzman bir doktora danışınız. Bu sitede yazılı bulunan herhangi bir alternatif tıp uygulamasından doğabilecek zarardan www.mutfakdunyasindan.net sorumlu tutulamaz. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

•Sitenin bölümlerinde yapılan yorumlar ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır.
mutfakdunyasindan.net bu bölümlerde yayınlanan içerikten sorumlu değildir.
•Yine bu bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, gene ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda mutfakdunyasindan.net bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin üyeliğini sonlandırma ve ihbar hakkına sahiptir.
mutfakdunyasindan.net bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir.
•Siteye yorumları ile katkıda bulunan kullanıcılar bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.
•Sitemiz, hukuka, yasalara , telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [İletişim] adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Mutfak Dunyasından.Net sitesinde yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Web sitemiz, mevcut bilgilerin doğruluğunu ve güvenirliliğini iddia etmez, tavsiye etmez ve taahhüt etmez.

Not: Görsellerin bir kısmı Google görsellerden alınmıştır. Görsellerde telif hakkına sahip olabilecek resimlerin seçilmemesine özen gösterilmiştir. Eğer sitemizde yayınlanan görsellerden herhangi biriyle ilgili telif hakkı sorununuz varsa lütfen iletişim bölümünden bize bildiriniz.