/ 16 Mayıs 2014, Cuma / Yemek ve Kahvaltı Mekanları


Pendik sahilde hizmet veren Magic Akademi, kahvaltısıyla, pizza çeşitleriyle ve birbirinden güzel lezzetleriyle sizleri bekliyor.

Magic Akademi 1996 yılında ABD’nin New Jersey eyaletinde küçük bir pizza restaurantı ile hizmet sektöründe yerini almıştır. Magic Akademi’nin Türkiye serüveni ise 2003 yılında İstanbul’un Pendik İlçesi’nde ilk restaurantını açarak başlamıştır.

Magic akademi sadece pizza restaurantı olarak kalmayıp, ürün yelpazesini genişleterek dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini de hizmetinize sunmuştur. Türkiye’nin dört bir yanından titizlikle seçilmiş tecrübeli ustaları ve genç, dinamik çalışan kadrosu ile kendi kulvarında profesyonelleşen bir restaurant zinciri açmayı ve büyüyerek Türkiye’de dev bir marka olmayı hedeflemiştir. Bu bağlamda 2005 yılında restaurant zincirine Tuzla ilçesi, Pendik Kurtköy semti ile devam ederken, 2006 yılında Maltepe, 2007 yılında da Gebze’de restaurantını açmıştır.

Tüm bunların yanı sıra yatırımları daha da arttırarak, profesyonellik adına Üretim, Kalite-Güvence, Lojistik, Satınalma/Finansman ve Reklam departmanlarını kendi bünyesinde barındıran, Sultanbeyli Aytop Gıda Sitesi içerisinde bulunan Çınar Gıda Tur. İnş. Taah. San.Tic.Ltd.Şti.’ ni kurmuştur. Magic Akademi olarak 2010 yılında Kartal ve 2012 yılında Sultanbeyli Plato AVM’ de iki yeni restaurant açarak büyümeye devam etmektedir

Adres : Batı Mah. Ankara Cad.No:96
Pendik/İstanbul

Tel : 0216 483 72 82

Çalışma Saatleri: 11:00 – 23:30

print


Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.